Poznajemy Świat – Morskie Opowieści

Kolejne radosne spotkanie z Podróżnikiem z Poznajemy Świat! Odkryliśmy kolory, kształty i dźwięki 🐚 z morskich głębin! Mogliśmy się przebrać za kapitana okrętu⛵, nurka 🤿. Poznaliśmy też kilka technik ratunkowych na wypadek sztormu 🙃 🌊.

Świąteczny Nastrój!

W grudniu w naszym Przedszkolu pachnie piernikami, pomarańczami i choinką 🙂 Tworzymy dekoracje mikołajkowe 🎅🏻, świąteczne, pieczemy, śpiewamy i występujemy! W tym przygotowaliśmy pod okiem Pani Tatiany Opowieść Wigilijną -teatr Kamishibai 🎄. Zostaliśmy też zaproszeni przez uczniów klas I – III Neo Montessori School na tradycyjne Jasełka. 

Konwencja o prawach dziecka

Włączyliśmy się w obchody 30 rocznicy uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Ten najważniejszy dokument dotyczący praw dzieci na świecie mówi o tym, że każdemu dziecku, niezależnie od koloru skóry, wyznania czy pochodzenia, przysługują takie same prawa – prawa dziecka.20 listopada 2019 r. ubraliśmy się  na niebiesko i dużo rozmawialiśmy o tym co oznaczają prawa dziecka. Wspólnie prześliśmy przez Myślenice  w … Read More

Spotkanie w Herbaciarni Powolność

Listopadowe przedpołudnie to idealna pora na spotkanie przy filiżance herbaty 🙂 ☕ Dziękujemy Powolność – herbaciarnia, herbaciane prezenty – Słowackiego… za gościnę i przybliżenie herbacianych smaków, zapachów, kolorów i historii 🍵

Biblioteka – miejsce przyjazne dzieciom :)

Nasze Przedszkole zostało zakwalifikowane doprojektu “Książka przewodnikiem na ziemi” prowadzonego przez Bibliotekę Publiczną w Myślenicach. Cieszymy się, bo będziemy jeszcze częstszymi gośćmi w Bibliotece 🙂 Zachęcamy do śledzenia profilu Bibioteki na FB, są tam też informacje o spotkaniach dla dzieci i rodziców.          

Święto Pieczonego Ziemniaka – piknik

16 października podziękowaliśmy jesieni za jej hojne dary 🙂  Jak zwykle połączyliśmy wiedzę teoretyczną z praktyczną i ruchem! Po więcej zdjęć zapraszamy do sekcji Dla Rodziców i na nasz profil FB. 

Rozwój emocjonalny dziecka – warsztaty

Zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach dotyczących emocji! Warsztaty będą odbywały się w małych grupach podczas zajęć przedszkolnych. Szczegóły na plakacie oraz w Edu Lab Cetrum Terapii i Rozwoju : nr. tel.  501653879  lub  606905718 lub 881054094, e-mail: edulab.biuro@gmail.com

Pozytywna Dyscyplina – Warsztaty dla Rodziców

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe warsztaty dla Rodziców z Pozytywnej Dyscypliny, pierwsza część już w maju: 18 maja – od 10.00 do 16.00. Zapisy pod numerem telefonu: 783 986 144 lub u nas w sekretariacie. PD plakat Rodzice Myślenice – 18 maja cz. I

Wycieczka na Zaczarowane Wzgórze kwiecień 2019

Wszyscy wybraliśmy się na wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej Zaczarowane Wzgórze. Wiosenna deszczowa aura nie przeszkodziła nam pojeździć konno 🐎, poprzebywać ze zwierzętami 🐈 🐐 a także wziąć udział w świątecznych warsztatach 🥚  Więcej zdjęć dostępnych dla Rodziców po zalogowaniu: ➡️ http://przedszkole-myslenice.neoschool.pl/zaczarowane-wzgorze-wycieczka-kwiecien-2019/ oraz na naszym profilu FB.

Kiermasz Wielkanocny, 6 kwietnia 2019

Zapraszamy na Wielkanocny Kiermasz, będzie można zakupić ozdoby wielkanocne, rękodzieło, świece, a także po prostu się spotkać 🙂 Link do wydarzenia na FB.