Półkolonie – Lato 2018

Wspólnie z firmą szkoleniową Amplus actio i Pracownią Kontaktu organizujemy 3 turnusy letnich Półkolonii. Szczegóły na plakatach i FB.  Dla naszych uczniów i ich rodzeństwa ceny promocyjne, prosimy o bezpośredni kontakt.  501 653 879 lub 606 905 718,  amplus.szkolenia@onet.eu

Kurs Pierwszej Pomocy

Wzięliśmy udział w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy! Poznaliśmy wiele zasad bezpieczeństwa. Już wiemy też jak niewygodnie jest, gdy złamie się nogę i trzeba ją usztywnić. Wszystkie dzieci próbowały wykonać masaż serca. Ważna lekcja i na pewno będziemy tę wiedzę utrwalać. Więcej zdjęć w sekcji Dla Rodziców i na naszym profilu FB. 

Warsztat „Niezbędnik Rodzicielski Pozytywnej Dyscypliny”

Harmonogram zajęć: Dla każdego uczestnika: Koszt szkolenia: 100 zł od osoby/150 zł od pary Zgłoszenia przyjmujemy do 7 marca: anna.gac@neoschool.pl  Niezbędnik Rodzicielski skierowany jest do rodziców, którym zależy na nauczeniu dziecka współpracy i odpowiedzialności. Przybliżone zostaną teoretyczne podstawy pozytywnego rodzicielstwa i jego narzędzia.  Dzięki nim nauczysz się budować w dziecku poczucie własnej wartości i znaczenia oraz przynależności. Dowiesz się jak wychowywać … Read More

Bal Przebierańców 2018

W ostatni dzień karnawału odbył się Bal Przebierańców. W tym roku tematem przewodnim były „zwierzęta”. Przedszkole zaroiło się od kotów, królików, motyli… Zabawę przeplataliśmy konkursami, zagadkami i poczęstunkiem.

Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Podczas wizyty w Miejskiej Bibliotece Publicznej 📚 dzieci mogły zapoznać się z zasadami wypożyczania książek. Był czas na prace kreatywne i na…czytanie. Księgozbiór Biblioteki liczy ponad 21 tys. książek a w budynku panuje atmosfera sprzyjająca małym czytelnikom.

Dzień Babci i Dziadka 2018

Co roku z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci przygotowują specjalny repertuar oraz upominki dla kochanych dziadków. Dziękujemy szanownym gościom za przybycie.

Wizyta w Gabinecie Stomatologicznym – styczeń 2018

Dzięki uprzejmości rodziców jednej z naszych uczennic, dzieci mogły zobaczyć jak wygląda gabinet dentystyczny i praca w nim od wewnątrz. Tajemnicze narzędzia, mikroskop i ruchomy fotel budziły największe emocje 😀 Każdy otrzymał zestaw małego stomatologa i dokładne instrukcje jak należy prawidłowo dbać o zęby. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie! fedczyszyn.com

Wycieczka do Teatru Groteska – 20.12.2017

Wszystkie grupy przedszkolne wybierają się do Teatru Groteska na przedstawienie „Kukułcze jajo, czyli ptasie przygody Misia” (http://www.groteska.pl/spektakl/kukulcze-jajo-czyli-ptasie-przygody-misia) Pojedziemy na 9.00 do Sali Groteski w Nowej Hucie (w Centrum Administracyjnym HTS). Zbiórka będzie przed 8 – dokładną godzinę podam do piątku. W ten dzień proszę o punktualne przybycie. Weźmiemy dla dzieci drugie śniadanie (jabłka, marchewki, wafle zbożowe) i wodę do picia, dlatego proszę nie pakować im nic więcej.