Pozytywna Dyscyplina – Bezpłatne warsztaty

Poznaj Pozytywną Dyscyplinę – skuteczne i pełne szacunku podejście do wychowania, które pomogło już wielu Rodzinom w Polsce i na świecie.  Dzięki proponowanym sposobom komunikacji, technikom i wiedzy o rozwoju dzieci – poczujesz prawdziwą radość z bycia Mamą i Tatą.  Odkryjesz:  ∙ jak radzić sobie ze złością i frustracją  ∙ jak zachęcać Dzieci do współpracy   ∙ dlaczego dzieci „źle” się … Read More

Ostatnie wolne miejsca

Zapraszamy dzieci w wieku 2,5 – 6 lat! Zostało kilka miejsc ➡️ http://przedszkole-myslenice.neoschool.pl/kontakt/

Wakacje w Przedszkolu!

Wakacje w tym roku szczególne. Wróciliśmy po przymusowej domowej izolacji do nowej sterylnej scenerii… Ale radzimy sobie i wciąż dobrze się bawimy i uczymy :).Robimy gofry i tworzymy morskie stwory, by poczuć wakacyjny klimat ?️! Koło Przedszkola rozwija się nasz mały plac zabaw ?. 

Przedszkole online

Od czasu zamknięcia Przedszkoli ze względu na epidemię koronawirusa działamy online. Spotykamy się na wirtulanych zajęciach. Panie czytają dla nas, nagrywają filmiki, przygotowują rozmaite zajęcia, inspiracje. Powstała specjalna też grupa na FB . Więcej zdjęć dostępnych TU po zalogowaniu.

Pomysły na aktywność z dziećmi w domu

Drodzy Rodzice,  Podsyłamy kilkanaście propozycji na spędzenie czasu w domu. Znajdziecie tu też harmonogram, zagadnienia do pracy z dziećmi.  Rozmawiajmy z dziećmi o tym co się dzieje, tłumaczmy, uspakajajmy, szukajmy pozytywów. Może niektórym z Was uda się zorganizować połączenie on-line z koleżanką, kolegą z Przedszkola?

Zawieszenie zajęć – oświadczenie MEN

Szanowni Państwo, decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.  W załączeniu przekazuję komunikat – proszę o uważne zapoznanie się z jego treścią i poinformowanie uczniów, rodziców i nauczycieli … Read More

Dzień Otwarty – 29.02.2020

29 lutego zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na Dzień Otwarty, który rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2020/21, (dotyczy dzieci w wieku 2,5 do 6 lat.) Plan spotkania: 10.00 – Powitanie i prezentacja Szkoły 10.15 – Prezentacja metody M. Montessori10.45 – 12.00 – Prezentacje (np. życie codzienne, sensoryka, matematyka) i rozmowy z nauczycielami w salach przedszkolnych. Przewidujemy też słodki poczęstunek i … Read More

Poznajemy Świat – Morskie Opowieści

Kolejne radosne spotkanie z Podróżnikiem z Poznajemy Świat! Odkryliśmy kolory, kształty i dźwięki ? z morskich głębin! Mogliśmy się przebrać za kapitana okrętu⛵, nurka ?. Poznaliśmy też kilka technik ratunkowych na wypadek sztormu ? ?.

Świąteczny Nastrój!

W grudniu w naszym Przedszkolu pachnie piernikami, pomarańczami i choinką ? Tworzymy dekoracje mikołajkowe ??, świąteczne, pieczemy, śpiewamy i występujemy! W tym przygotowaliśmy pod okiem Pani Tatiany Opowieść Wigilijną -teatr Kamishibai ?. Zostaliśmy też zaproszeni przez uczniów klas I – III Neo Montessori School na tradycyjne Jasełka.