Wizyta w OSP Myślenice Śródmieście, marzec 2019

Za nami wspaniała przygoda i lekcja! Dzięki uprzejmości strażaków z jednostki OSP Myślenice Śródmieście mogliśmy zapoznać się ze strażackim sprzętem, a także usiąść w wielkim czerwonym wozie 🚒

Dzień Otwarty – 9 marca 2019

Zapraszamy na Dzień Otwarty! 9 marca będzie można zajrzeć do sal przedszkolnych i szkolnych, porozmawiać z wychowawcami, zapoznać się z metodą, jaką pracujemy w naszym Przedszkolu.  Więcej informacji o naszym Przedszkolu i Szkole znajdziecie Państwo w artykule na portalu Miasto – Info. 

Karnawałowy Bal Maskowy – luty 2019

Po lekcji o karnawale, prezentacji masek weneckich 🎭 przyszła kolej na zabawę! Dzieci wykonały maski wspólnie z rodzicami. W trakcie balu odtańczyliśmy „makarenę”, „kaczuszki”, „lambado” i parę innych tańców połamańców 😀 Na koniec się okazało, że nawet w karnawale jest czas na lekcję ciszy..

Kolędowanie: grudzień 2018

Wesołych Świąt! Choinka ubrana 🎄 pierniki udekorowane ♡ Zaśpiewaliśmy wspólnie z Rodzicami kolędy, zatańczyliśmy 🙂 a także przeżyliśmy cudowną świateczną Lekcję Ciszy. Więcej zdjęć dostępnych po zalogowaniu do Strefy Rodzica.

Andrzejki: listopad 2018

W kolorach kończącej się jesieni, wspólnie zorganizowaliśmy huczne Andrzejki 🎉 Tańce, zabawy, wyciszenie w kręgu i ciemności 🕯️ potem wróżby i owocowy poczęstunek wykonany przez dzieci! Imprezę zakończylismy jesienną ścieżką sensoryczną 🎍 Więcej zdjęć dostępnych po zalogowaniu do Strefy Rodzica. 

Smocza Indonezja – warsztaty z cyklu Poznaj Świat

Dzięki kolejnym Warsztatom Podróżniczym, dzieci zapoznały się z kulturą, fauną i florą Indonezji. Królowały smoki i etniczne dźwięki. Foto – relacja dostępna po zalogowaniu w Strefie Rodzica a także na naszym profilu FB.

Półkolonie – Lato 2018

Wspólnie z firmą szkoleniową Amplus actio i Pracownią Kontaktu organizujemy 3 turnusy letnich Półkolonii. Szczegóły na plakatach i FB.  Dla naszych uczniów i ich rodzeństwa ceny promocyjne, prosimy o bezpośredni kontakt.  501 653 879 lub 606 905 718,  amplus.szkolenia@onet.eu

Kurs Pierwszej Pomocy

Wzięliśmy udział w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy! Poznaliśmy wiele zasad bezpieczeństwa. Już wiemy też jak niewygodnie jest, gdy złamie się nogę i trzeba ją usztywnić. Wszystkie dzieci próbowały wykonać masaż serca. Ważna lekcja i na pewno będziemy tę wiedzę utrwalać. Więcej zdjęć w sekcji Dla Rodziców i na naszym profilu FB.