Warsztat „Niezbędnik Rodzicielski Pozytywnej Dyscypliny”

17.03 od 9 do 17 – prowadząca – Anna Żakiewicz

Harmonogram zajęć:

• Dlaczego Pozytywna Dyscyplina,
  • Dlaczego dzieci zachowują się „źle”? – 4 błędne cele zachowania
  • Budowanie wewnętrznej motywacji dziecka,
  • Uprzejmie i stanowczo – komunikacja wg Pozytywnej Dyscypliny,
  • Karty Pozytywnej Dyscypliny jako skuteczne narzędzia.

Dla każdego uczestnika:

• materiały szkoleniowe,
  • zaświadczenie o uczestnictwie,
  • udział w ćwiczeniach.

Koszt szkolenia: 100 zł od osoby/150 zł od pary

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 marca: anna.gac@neoschool.pl

Korzyści z warsztatów

Niezbędnik Rodzicielski skierowany jest do rodziców, którym zależy na nauczeniu dziecka współpracy i odpowiedzialności. Przybliżone zostaną teoretyczne podstawy pozytywnego rodzicielstwa i jego narzędzia.  Dzięki nim nauczysz się budować w dziecku poczucie własnej wartości i znaczenia oraz przynależności. Dowiesz się jak wychowywać bez kar i nagród. W ramach Warsztatu skorzystasz z ćwiczeń. To pomoże Ci zmienić przekonania, stare nawyki komunikacyjne zastąpić nowymi, utrwalić je, a w efekcie osiągnąć więcej radości i miłości w swojej Rodzinie.
Jesteś zmęczona/y ciągłymi walkami o wszystko, które prowadzisz ze swoim dzieckiem?
Uważasz, że nie jesteś dobrym rodzicem, dręczy Cię poczucie winy z tego powodu?
Brak Ci już sił i cierpliwości?
Warsztat „Niezbędnik Rodzicielski Pozytywnej Dyscypliny” (w skrócie NR) da Ci narzędzia, żeby zmienić tę sytuację. Dlaczego?

Jeśli weźmiesz udział w tym intensywnym szkoleniu, zyskasz:

• praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci podążać drogą bez kar i nagród, przy zachowaniu tego na czym Ci zależy,
  • dogłębne zrozumienie, dlaczego dzieci źle się zachowują i jak to zmieniać,
  • osobiste przekonanie, oparte na własnym doświadczeniu, zaczerpniętym z ćwiczeń,
  • praktyczne i proste narzędzia, które dają w rodzinie więcej radości i spokoju,
  • doświadczenie całej grupy, wzajemne wsparcie, nowe pozytywne znajomości z osobami, które też chcą pozytywnie wychowywać dzieci,
  • przestrzeń do wdrażania nowych umiejętności i konsultacji, w trakcie i nawet po skończeniu warsztatu (zamknięta grupa na fb)

Na spotkaniu zagadnienia teoretyczne, powiązane z praktycznymi ćwiczeniami.

Prowadząca Anna Żakiewicz, certyfikowany edukator Pozytywnej Dyscypliny, z zawodu socjolog, z akredytacją Positive Discipline Association. Praktyk PD i Self – Reg. Prywatnie żona, mama Oli i Davida. Pozytywna Dyscyplina to jej sposób na lepsze relacje z dziećmi i innymi ludźmi. Zachwyciła ją prostota i skuteczność technik pozytywnego rodzicielstwa oraz łagodność i ciepło podejścia Self Reg.